Aktuális állásajánlatok - Telefonos értékesítő / TeleSales munkatárs (2019. 3. hét)
Telefonos értékesítő / TeleSales munkatárs (2019. 3. hét)

Telefonos értékesítőt keresünk Budapesten, Online Marketing területre.
Ha kihívásokra vágysz, és szívesen dolgoznál egy fiatalos cégnél akár kötetlen munkaidőben és elboldogulsz a web világában, várjuk jelentkezésedet az alábbi munkakörre:

Telefonos értékesítő / TeleSales

FELADATOK:
Meglévő és új ügyfelek igényeinek felmérése
Kimenő hívások indítása és regisztrált ügyfelek megkeresése
Online Marketing szolgáltatások bemutatása és értékesítése meglévő és új ügyfélkörnek
A fenti tevékenységekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:
Ügyfélorientált hozzáállás, logikus gondolkodás, önálló munkavégzés
Nyugodt és magabiztos kommunikációs stílus
Irodai programok ismerete, rendszerek közötti gyors váltás készsége
Folyamatos tanulásra és fejlődésre való nyitottság

ELŐNY:
Jó kommunikációs készség és kifogáskezelés
Telefonos értékesítői tapasztalat
Informatikai alapismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:
Vonzó jövedelem: fix alapbér + jutalék
Munkavégzéshez minden eszközt és oktatást biztosítunk
Stabil, dinamikusan fejlődő cégcsoport
Kihívásokkal teli feladatok, szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
Barátságos légkör, összetartó csapat, megkapó irodai környezet

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
Értékesítés, Kereskedelem
Értékesítési munkatárs
Telefonos értékesítő
Marketing, Média, PR
Online marketing
Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
Értékesítési tapasztalat előny

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, XIV.kerület, Ravak Business Centerben található irodánkban.

Jelentkezéshez küldje fényképes önéletrajzát az office @ matiprodesign.hu címre.

Jelentkezési határidő: 2019.01.17. 16:00
Állásinterjú időpontja: 2019.01.18. 10:00
Minden további információt az állásinterjú keretében biztosítunk.

Szolgáltatásaink

Ha friss tudásra van szüksége, vagy érdekli a weboldalak, az e-kereskedelem, vagy az online marketing világa, dőljön hátra és olvassa el a fenti témákban publikált anyagainkat, illetve ne felejtsen el érdeklődni a weboldal készítés, keresőoptimalizálás, illetve a webáruház készítés szolgáltatásunkkal kapcsolatban valamelyik elérhetőségünkön !

Ha web akkor MatiPro Design!